PODZIM 2014

7.kolo   Jevíčko - Hradec   1-2   /0-2/   branky - Marek Karel,Lelek Zdeněk
Sestava - Hejl Jindřich,Smolej Jiří,Lopaur Jan,Zedník Lukáš,Jachan David,Růžička Zbyněk,Marek Karel,Lelek Zdeněk,Bubela Petr, Procházka Radek,Rada Milan.
Střídali -   Bartošek Filip,Müller Vojtěch.
První poločas jasně v režiji Hradce,který vedl střelou Karla Marka s úhlu do horní poloviny branky a druhou branku přidal z  trestného kopu z velkého vápna Zdeněk Lelek.Hradec měl do poločasu ještě minimálně 4 gólové příležitosti,ale bohužel zase zklamala koncovka a klid v zakončení.Druhý poločas začal vyrovnanou hrou,až do okamžiku,kdy domácí poslali míč do vápna a tam si níkým neatakován sám nastřelil při snaze odkopnout míč  ruku Lukáš Zedník.Bohu div se rozhodčí Urban pískl penaltu a pak se tvářil,jak sůva z nudlí a po upozornění,že to nemůže být vedeno jako ruka ,si šel nevíme proč popovídat s pomezním rozhodčím.Bohužel už žádná zněna nenastala (nechtěl se  asi ztrapnit,že udělal chybu ),doufáme,že neůmyslně a tak domácí proměnili pokutový kop.Hradec si zápas do konce utkání  pohlídal,i když oba celky si ještě nějaké náznaky šancí vytvořili.Jako vždy Děkujeme divákům za pěknou kulisu,kterou nám pomáhají k výsledkům.