PODZIM 2014

5.Kolo  6.9.2014           Horní Újezd  -Hradec  0-1 /0-1/   Branka   Lelek Zdeněk
Sestava  - Hejl Jindřich,Smolej Jiří,Zedník Lukáš,Lopaur Jan,Jachan David,Růžička Zbyněk,
                   Lelek Zdeněk,Marek Karel,Bubela Petr,Procházka Radek,Rada Milan.
Střídali -     Müller Vojtěch,Bartošek Filip
Zápas začal svižně na obou stranách bez větších příležitostí.Ve dvacáté minutě nechal
rozhodčí výhodu hry na faul Milana Rady a Zdeněk Lelek s přehledem zakončil podél
domácího golmana a bylo to 0-1.Do konce poločasu se hra odehrávala převážně ve
středu pole.Druhý poločas začal logicky náporem domácích,ale bez vážnějšího ohrožení                                                                 Hradecké brány.Naopak po faulu Milana Rady ve vápně zahodil pojistku špatně kopnutou                                                                penaltou Radek Procházka.Pak Újezd dál tlačil a Hradečtí hrozili z brejků,ale ani únik Zbyndi                                                        Růžičky.který obehrál i golmana,ale balon mu utekl mimo zakončení golem neskončil.Tak Hradec                                                            uhájil těsné vítězství až do konce.
Děkujeme divákům za pěknou kulisu,kterou nám pomáhají jako dvanáctý hráč.