PODZIM 2014

4.kolo  30.8.2014        Hradec-Linhartice   2-1  /1-0/   Branky  - ProcházkaRadek,Rada Milan
Sestava -  Hejl Jindřich,SmolejJiří,Lopaur Jan, Zedník Lukáš,Jachan David, Růžička
                  Zbyněk,Lelek Zdeněk,Marek Karel,Bubela Petr,Procházka Radek,Rada
                  Milan.
Střídali -   Müller Vojtěch,Zedník Martin,Holík Marek.
Vyrovnaný první poločas plný osobních soubojů nepřinesl noc vzruchu před brankami
golmanů,až na dva náznaky šancí Zbynka Růžičky,ale balon se sotva došoural k brance.
Až ke konci poločasu se po pěkném obtočení kolem obránce a střelou k bližší tyči
prosadil Radek Procházka.1-0.Tak skončil první poločas.Ve druhém začali hosté
náporem a domácí,kteří nedůsledně sledovali rozehrávky soupeře a posléze faulovali
5.metrů za velkým vápnem inkasovali vyrovnávací gol z nařízeného přímého kopu,
umístěného k tyči domácí branky.Poté se hra vyrovnala a bojovalo se o každý prostor hřiště,
až do okamžiku,kdy po rychlé rozehrávce golmana a zatažení míče k rohovému praporku
a následnému centru,se k míči dostal Milan Rada a pěkným uvolněním rozhodl o výhře