PODZIM 2014

11. kolo  Hradec  - Janov        2-1  /0-1/     Branky - Rada Milan,Smolej Jiří
Sestava - Hejl Jindřich,Smolej Jiří,Lopaur Jan,Zedník Lukáš,Jachan David,Růžička Zbyněk,Marek Karel,Lelek Zdeněk,Bubela Petr,Procházka Radek,Rada Milan.
Střídali - Zelinka Michal,
Tvrdá hra ze spoustou soubojů přinesla v prvním poločase hru převážně mezi šesnáctkami.Až po chybě Jirky Smoleje,kolem kterého se u postraní čáry obtočil hráč a nekompromisní křižnou střelou do šibenice otevřel Janov gólový účet.Hradec se snažil do přestávky ještě z výsledkem něco udělat,ale byly z toho bohužel jen dva neuznané góly po údajném ofsajdu.Druhý poločas začal náporem domácích,který vyůstil ve vyrovnávající gól,kdy po ose Jirka-Zbyňa-Milan Rada posledně jmenovaný vyrovnal skákavou střelou k tyči na 1-1.Za nedlouho přišla další gólová situace,kdy se centrovaný míč odrazil ve vápně od ruky hostí a rozhodčí nařídil pokutový kop,který Jirka Smolej proměnil a otočil stav utkání na konečných 2-1.