PODZIM 2014

9.kolo     Rohozná - Hradec           1 - 0      /0-0/   Branka - Müller Vojtěch
Sestava -  Hejl Jindřich,Smolej Jiří,Lopaur Jan,Zedník Lukáš,Jachan David,Růžička Zbyněk,Marek Karel,Lelek Zdeněk,Bubela Petr,Procházka Radek,Rada Milan.
Střídali - MüllerVojtěch,Bartošek Filip,Prokop Tomáš.
Na těžkém terénu se hrál bojovný fotbal,plný osobních soubojů s minimem šancí na obou stranách.první gólová situace nastala až dvacet minut před koncem,kdy Hradecký útok zmařil vyběhnutím golman domácích,ale odražený balón se dostal k Vojtovi Müllerovi a ten poslal levačkou míč neomylně do brány.0-1.Za nedlouho měl Hradec ještě jednu velkou příležitost zvíšit skóre,ale střelu Filipa Bartoška golman domácích reflexivně vyrazil. Bohužel pět minut před koncem přišla chyba Hradecké obrany,kdy  nepokrili nakopnutý balón,po němž následovala střela k tyči podél vyběhnutého golmana,kterou zastavil tělem Honza Lopaurů bohužel s tečí ruky /možná už za brankovou čárou/,ale rozhodčí na půlce pískl pokutový kop.Následovalo vyloučení Honzy a kop s pokutové značky,kterou Rohozná proměnila.Do konce se už nic nestalo,až na strkanici,kterou vyprovokovali Rohoznáci,asi z flustrace že jsou tam ,kde jsou.Bohužel tomu nenahrála ani skutečnost,že se začalo s půl hodinovým zpožděním,protože v Rohozné neumí krom jednoho člověka  nikdo napsat zápis a  tak se dohrávalo za šera.A to bylo na rozhodčím co nosí mimo fotbal brejle s10kama dioptriema pěkně vidět.